HYT TC 446 Power

Zapytaj o dostępność i cenę

POWER446 to profesjonalny radiotelefon na pasmo nielicencjonowane. Zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania, charakteryzuje się wyjątkową jakością dźwięku oraz długim czasem pracy akumulatora.

Solidny, niezawodny i spełniający rygorystyczną normę IP66 w zakresie wodoszczelności i pyłoszczelności umożliwia pracę w najtrudniejszych warunkach środowiskowych takich jak: statki, place budowy, zakłady przemysłowe oraz we wszystkich innych miejscach o dużej wilgotności i zapyleniu.

Radiotelefon niewymagający uprawnień

Power446 to radiotelefon w standardzie PMR446, dlatego jego użytkowanie nie wymaga specjalnych pozwoleń.

Pyło i wodoszczelność zgodnie ze stopniem ochrony IP66

Urządzenie jest zabezpieczone przed pyłem i silnym strumieniem wody ze wszystkich kierunków, co predestynuje je do stosowania w trudnych warunkach, np. na terenach budowy lub na zewnątrz.

Dłuższy czas pracy z zasilaniem akumulatorowym

Akumulator o pojemności 2000 mAh umożliwia maksymalnie 25-godzinny czas działania przy cyklu roboczym 5-5-90.

Polepszona jakość dźwięku

Głośnik o średnicy 45 mm zapewnia czyste brzmienie mowy. Ponadto urządzenie korzysta z nowych technologii, które gwarantują wysoką jakość dźwięku.

Funkcje (wybór)

- Funkcja monitorowania - CTCSS / CDCSS i tłumienie szumów - VOX - Wyszukiwanie kanałów (Channel Scan) - Tryb oszczędzania energii - Dźwięk ostrzegawczy przy niskim naładowaniu akumulatora - Blokada zajętych kanałów (Busy Channel Lockout)
- Ograniczenie czasu nadawania (Time-out Timer, TOT)
- Programowanie za pomocą komputera
- Przewodowa funkcja klonowania do przenoszenia ustawień do
- innego radiotelefonu
- Możliwość wyboru poziomów Squelch

Nasi partnerzy