HYTERA PD795 EX

Zapytaj o dostępność i cenę

TECHNOLOGIA EX!

Hytera PD795 Ex to pierwszy na świecie radiotelefon iskrobezpieczny DMR zgodny z normą ATEX. PD795 Ex jest w pełni zgodny z normą ETSI DMR tak samo jak wszystkie pozostałe urządzenia Hytera DMR.

Zgodność z normą IP67, wbudowane funkcje znacząco podnoszące bezpieczeństwo użytkowania w najbardziej niebezpiecznych środowiskach, czynią z PD795 Ex najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających użytkowników.

Ergonomia

PD795 Ex posiada kolorowy wyświetlacz LCD 1.8", ułatwiający obsługę w każdych warunkach, nawet na zewnątrz w silnym słońcu. Klawiatura z dużymi przyciskami umożliwia obsługę radiotelefonu nawet w rękawicach roboczych.

Trwałość

Zgodność z normą ATEX potwierdzona certyfikatem oraz testami w najcięższych warunkach symulującymi codzienne użytkowanie. Dodatkowo zgodność z normami IP67 oraz MIL-STD-810C/D/E/F czynią z PD795 Ex radiotelefon do najcięższych i najbardziej wymagających zadań.

Zapobieganie błędom w obsłudze

Radiotelefon automatycznie wykrywa i informuje użytkownika w przypadku podłączenia akcesorium lub akumulatora niezgodnego z normą ATEX.

Kapsułowa budowa

Moduł radiowy i akumulator zamknięte są w szczelnych, plastikowych kapsułach, separując ich wewnętrzne obwody od wybuchowego środowiska.

IP67

Wytrzymuje zanurzenie przez 30 mintu na głębokości do 1 metra.

Antystatyczna powłoka

Radiotelefon jest pokryty specjalną, antystatyczną powłoką. Wyświetlacz LCD o podwyższonej odporności. Wyświetlacz wytrzumuje uderzenie 1kg młotkiem.

Innowacyjne zapięcie akumulatora

Zapobiega samoczynnemu wypięciu się akumulatora nawet w przypadku upadku z wysokości

Powłoka non-slip

Pokrycie radiotelefonu powłoką "non-slip" zapewnia pewny chwyt w każdych warunkach.

GPS

Wbudowany GPS umożliwia lokalizację użytkownika na cyfrowej mapie.

Różnorakie typy połączeń

Połączenia indywidualne, grupowe, rozgłoszeniowe, alarmowe.

Alarm wibracyjny

Alarm wibracyjny dla połączeń głosowych i wiadomości tekstowych.

Sygnalizacja w trybie analogowym

Wbudowane różne typy sygnalizacji: HDC1200, DTMF*, 2-Tone* i 5-Tone.

Nasi partnerzy