KENWOOD NEXEDGE

Zapytaj o dostępność i cenę

Najnowszy produkt firmy Kenwood NEXEDGE® jest kompletnym rozwiązaniem nowoczesnej łączności cyfrowej. Współpracują z starymi systemami FM i nowymi systemami cyfrowymi. Migracja z starych systemów do nowych wymaga jedynie dodatkowego oprogramowania lub dodatkowych stacji bazowych, nie wnosząc znaczących zmian. Kenwood oferuje konwencjonalny tryb NEXEDGE®, tryb trankingowy i tranking cyfrowy wielostrefowy IP wielkoobszarowy, rozwiązania sieciowe, zawansowane maskowanie korespondencji i szeroką gamę funkcji cyfrowych dla rozwiązań biznesowych i rządowych.

Lepsze wykorzystanie widma radiowego 

Wszystkie urządzenia NEXEDGE™ pracują z odstępami międzykanałowymi 25 i 12,5 kHz w trybie analogowym i z odstępami 12,5 , 6,25 kHz w trybie cyfrowym NXDN® spełniając wymagania stawiane łączności dziś i w przyszłości.

Prosta migracja

NEXEDGE™ zwiękasza użyteczność obecnie używanych elementów instalacji radiowej. Wszystkie cyfrowe moduły NEXEDGE™ używają takich samych wzmacniaczy klasy C i urządzeń zarządzających jak w analogowych systemach łączności, dzięki czemu jest możliwe ponowne wykorzystanie już pracujących elementów instalacji a także daje wybór przy wyborze dostawcy osprzętu radiowego. Moduły NEXEDGE™ mogą nadal współdzielić analogowe i cyfrowe kanały w trybie "mix" dzięki czemu jest możliwa powolna migracja systemowa z urządzeń pracujących w trybie analogowym do cyfrowego a docelowo cyfrowego systemowego.

Wiele trybów pracy

NEXEDGE™ daje wiele możliwości w konfiguracji konwencjonalnych kanałów, kanałów trankingowych i szerokich systemów trankingowych łączonych siecią IP za pomocą już istniejących sieci LAN/WAN

Doskonała jakość dźwięku

Zastosowane vokodera AMBE+2™ sprawia, że dźwięk jest czysty i wyraźny nawet przy bardzo słabym sygnale radiowym, nawet przy dużych prędkościach na autostradzie.

Nasi partnerzy